Wiktoria Czarnecka
graphic & web designer

+48 506 058 573
wiktoria@wyobraznia.net

Pomogłam i chcesz się odwdzięczyć?
Poleć mnie dalej lub

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzień dobry!
Nazywam się Wiktoria Czarnecka. Jestem projektantką grafiki i ilustratorką.

Jeśli nie masz nic na przeciwko, od razu przejdźmy na mówienie sobie po imieniu, dobrze?

Specjalizuję się głównie w tworzeniu projektów logo wraz z brandbookami oraz pozostałymi elementami tożsamości marek. Zajmuję się również składem katalogów i albumów, projektowaniem układów graficznych (UI), czyli layoutów stron.

Chętnie dołączę do zespołu marketingowego Twojej firmy i przyczynię się do jej rozwoju. Dzięki mojemu 8-letniemu doświadczeniu w pracy w drukarni oraz 5-letniemu doświadczeniu w agencjach reklamowych oraz jako niezależny grafik prowadzący własną działalność, potrafię tworzyć projekty, które przyciągają uwagę i zachęcają do działania – zarówno te przeznaczone do druku, jak i publikowane w Internecie. Z moją wiedzą i umiejętnościami możemy wspólnie osiągnąć sukces i zwiększyć zasięg Twojej firmy!

Do końca 2020 roku łączyłam prowadzenie firmy z pracą na etat. Swoją przygodę z grafiką zaczęłam mając 19 lat przy okazji organizowania koncertów, pomagałam też w biurze reklamy. Następnie pracowałam w drukarni i w agencjach reklamowych jako grafik komputerowy. Teraz mam własne mini studio – pracuję przede wszystkim zdalnie, jeśli jednak preferujesz kontakt osobisty, z przyjemnością spotkam się z Tobą na żywo w Bydgoszczy lub w Toruniu, byśmy mogli omówić kwestie potencjalnej współpracy.

Porozmawiajmy.

Pozdrawiam serdecznie,
Wiktoria

Poniżej możesz pobrać moje portfolio (5,5 MB):
Portfolio w pliku pdf

oraz Życiorys

Layouty

Projektuję szablony stron internetowych oraz aplikacji.

Zajmuję się też składem książek, folderów i katalogów.

Ponieważ lubię, kiedy wszystko jest na swoim miejscu, chętnie podejmuję się zleceń związanych z projektowaniem polegającym na intuicyjnym rozplanowaniu produktów i pozostałych elementów, jakie mają się znaleźć w projekcie. Stworzę dla Ciebie zarówno czytelny szablon strony, a także przemyślany katalog w którym będzie można wszystko łatwo odnaleźć.

Projekty layoutów stron internetowych i aplikacji, katalogów i pozostałych publikacji.

Identyfikacja

Zajmuję się projektowaniem identyfikacji wizualnych firm.

Projektuję m.in. logo z podstawową i rozbudowaną księgą znaku, w której znajdą się nie tylko podstawowe zasady i pola wykorzystania logo, ale także pozostałe wytyczne do listowników, wizytówek i tego jakie są zasady wykorzystania wszystkich elementów w wizerunku Twojej marki.

Przykłady projektów logo i identyfikacji.

 

 

 

 

 

Ilustracje

Tworzę piktografiki i ikony, ilustracje oraz fotomontaże.

Zaprojektuję zarówno minimalistyczną i czytelną ikonę do wykorzystania na Twojej stronie internetowej, a także taką, którą można wydrukować w książce lub katalogu. Przygotowuję również ilustracje przedstawiające ludzi i zwierzęta – od portretów po grafiki do publikacji dla dzieci. Zajmuję się też obróbką zdjęć, więc mogę  wyciąć zdjęcie z tła, wyretuszować je i zrobić tematyczny fotomontaż.

Przykłady ilustracji oraz fotomontaży.