Szablony graficzne stron internetowych

Projektowanie layoutów stron

Szukasz profesjonalną projektantkę layoutów stron? Jestem tu, aby Ci pomóc!

Posiadam ponad wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych. Pracowałam dla wielu klientów, w tym dla dużych korporacji, małych firm i startupów.

Oferuję projektowanie layoutów stron w Photoshopie, Figmie i XD. Dzięki temu mogę dostosować się do Twoich potrzeb i preferencji.

Moje usługi:

  • • Projektowanie layoutów stron internetowych od podstaw.
  • • Modyfikacja istniejących layoutów.
  • • Konsultacje i wsparcie techniczne.

Moje portfolio:

O mnie:

Jestem doświadczoną projektantką stron internetowych z pasją do tworzenia pięknych i funkcjonalnych interfejsów użytkownika. Rozumiem, że każdy projekt jest inny. Zawsze podchodzę do projektów z indywidualnym podejściem, dostosowanym do Twoich potrzeb i celów.

Zawsze stawiam na jakość i zadowolenie klienta. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i staram się spełnić wszystkie Twoje wymagania.

Pozdrawiam,
Wiktoria

wiktoria@wyobraznia.net
506 058 573

Tworzę projekty graficzne layoutu stron internetowych, które są dopasowane do potrzeb klienta, dobrze się kojarzą i są przyjazne dla użytkownika.

Przede wszystkim layout musi być unikatowy i użyteczny, czyli łatwy do nawigacji przez użytkownika. Stąd też proces powstawania layoutu nie jest prosty, ani szybki.

Ostateczny projekt musi być dopracowany tak, by był czytelny i wygodny w użytkowaniu na wszystkich urządzeniach, od komputerów stacjonarnych po smartfony.

Realizacje stron oddaję m.in. w ręce HEDEA w której wiedzą, że projekt strony internetowej to balans pomiędzy estetyką a użytecznością i przede wszystkim jest to kreowanie wizerunku firm z dbałością o detale.

Działam też według zasady "czego nie ma na mailu, nie istnieje" 😉
Pamięć jest ulotna, a kiedy mamy wszystko spisane, obie strony mają pewność, że nic nie umknie.