Wiktoria Czarnecka
graphic & web designer

+48 506 058 573
wiktoria@wyobraznia.net

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

Dzień dobry!
Nazywam się Wiktoria Czarnecka. Jestem projektantką grafiki i ilustratorką.

Specjalizuję się głównie w tworzeniu projektów logo i pozostałych elementów tożsamości marek, składem katalogów i albumów, projektowaniem układów graficznych (UI), czyli layoutów stron.

Z chęcią będę wsparciem działu marketingu w Twojej firmie. Pracując przez 8 lat w drukarni i 5 lat w agencjach reklamy nauczyłam się tworzyć projekty do druku do publikacji w Internecie.

Do końca 2020 roku łączyłam prowadzenie firmy z pracą na etat. Swoją przygodę z grafiką zaczęłam przy okazji organizacji koncertów, pomagałam też w biurze reklamy. Następnie pracowałam w drukarni i w agencjach reklamowych jako grafik komputerowy. Teraz mam własne mini studio – pracuję przede wszystkim zdalnie, jednak jeśli preferujesz kontakt osobisty, z przyjemnością spotkam się z Tobą na żywo, byśmy mogli omówić kwestie potencjalnej współpracy.

Jeśli nie masz nic na przeciwko, od razu przejdźmy na mówienie sobie po imieniu, dobrze?

Porozmawiajmy.

Pozdrawiam serdecznie,
Wiktoria

Poniżej możesz pobrać moje portfolio (7 MB):
Portfolio w pliku pdf

Layouty

Projektuję szablony stron internetowych oraz aplikacji.

Zajmuję się też składem książek, folderów i katalogów.

Ponieważ lubię, kiedy wszystko jest na swoim miejscu, chętnie podejmuję się zleceń związanych z projektowaniem polegającym na intuicyjnym rozplanowaniu produktów i pozostałych elementów, jakie mają się znaleźć w projekcie. Stworzę dla Ciebie zarówno czytelny szablon strony, a także przemyślany katalog w którym będzie można wszystko łatwo odnaleźć.

Projekty layoutów stron internetowych i aplikacji, katalogów i pozostałych publikacji.

Identyfikacja

Zajmuję się projektowaniem identyfikacji wizualnych firm.

Projektuję m.in. logo z podstawową i rozbudowaną księgą znaku, w której znajdą się nie tylko podstawowe zasady i pola wykorzystania logo, ale także pozostałe wytyczne do listowników, wizytówek i tego jakie są zasady wykorzystania wszystkich elementów w wizerunku Twojej marki.

Przykłady projektów logo i identyfikacji.

 

 

 

 

 

Ilustracje

Tworzę piktografiki i ikony, ilustracje oraz fotomontaże.

Zaprojektuję zarówno minimalistyczną i czytelną ikonę do wykorzystania na Twojej stronie internetowej, a także taką, którą można wydrukować w książce lub katalogu. Przygotowuję również ilustracje przedstawiające ludzi i zwierzęta – od portretów po grafiki do publikacji dla dzieci. Zajmuję się też obróbką zdjęć, więc mogę  wyciąć zdjęcie z tła, wyretuszować je i zrobić tematyczny fotomontaż.

Przykłady ilustracji oraz fotomontaży.