Dzień dobry!

Jako niezależna projektantka grafiki, specjalizuję się w tworzeniu materiałów, które wzmacniają marki klientów z różnych branż, takich jak firmy technologiczne, produkcyjne, edukacyjne, psychologiczne i medyczne.

Zawsze wsłuchuję się w potrzeby i cele moich klientów. Dzięki temu, wspólnie możemy dopracować każdy detal projektu, abyś był w pełni zadowolony. Moje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych, logo i systemów identyfikacji marek gwarantuje, że otrzymasz profesjonalne i estetyczne projekty, które spełnią Twoje oczekiwania i przyciągną uwagę Twoich odbiorców.

Dlaczego zdecydowałam się na rebranding wyobraznia.net i stworzyłam nową markę czarnecka.design? To nie tylko zmiana nazwy, to także modyfikacja oferty, która dość znacznie się rozwinęła przez ostatnie lata. Stale ulepszam swoje usługi, by spełniać oczekiwania i podążać za potrzebami moich klientów.

Jeśli chcesz, aby Twoja marka była rozpoznawalna i skutecznie komunikowała się z klientami, to zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam,
Wiktoria

Nasza współpraca nie musi kończyć się na tworzeniu materiałów systemu identyfikacji wizualnych wyłącznie przeze mnie.

Mogę przygotować pliki, które będą łatwo dostępne i przydatne dla pracowników Twojej firmy, zapewniając ciągłą spójność w komunikacji wizualnej. Oszczędza to ich czas i Twoje pieniądze. Key visuale zapewniają spójność wizerunku Twojej marki, a Twoi klienci będą zawsze widzieć ten sam, profesjonalny przekaz, bo materiały graficzne są cennym narzędziem, które pomaga budować relacje z klientami i zwiększać sprzedaż.

Zapraszam do zapoznania się z moimi realizacjami.

Prowadzę również blog, w którym opisuję szczegółowo wiele kwestii dotyczących marketingu wizualnego.

Layouty

Projektuję szablony stron internetowych oraz aplikacji.

Zajmuję się też składem książek, folderów i katalogów.

Ponieważ lubię, kiedy wszystko jest na swoim miejscu, chętnie podejmuję się zleceń związanych z projektowaniem polegającym na intuicyjnym rozplanowaniu produktów i pozostałych elementów, jakie mają się znaleźć w projekcie. Stworzę dla Ciebie zarówno czytelny szablon strony, a także przemyślany katalog w którym będzie można wszystko łatwo odnaleźć.

Projekty layoutów stron internetowych i aplikacji, katalogów i pozostałych publikacji.

Identyfikacja

Zajmuję się projektowaniem identyfikacji wizualnych firm.

Projektuję m.in. logo z podstawową i rozbudowaną księgą znaku, w której znajdą się nie tylko podstawowe zasady i pola wykorzystania logo, ale także pozostałe wytyczne do listowników, wizytówek i tego jakie są zasady wykorzystania wszystkich elementów w wizerunku Twojej marki.

Przykłady projektów logo i identyfikacji.

 

 

 

 

 

Ilustracje

Tworzę piktografiki i ikony, ilustracje oraz fotomontaże.

Zaprojektuję zarówno minimalistyczną i czytelną ikonę do wykorzystania na Twojej stronie internetowej, a także taką, którą można wydrukować w książce lub katalogu. Przygotowuję również ilustracje przedstawiające ludzi i zwierzęta – od portretów po grafiki do publikacji dla dzieci. Zajmuję się też obróbką zdjęć, więc mogę  wyciąć zdjęcie z tła, wyretuszować je i zrobić tematyczny fotomontaż.

Przykłady ilustracji oraz fotomontaży.