Witamy po (zbyt) długiej przerwie!

28 lipca 2016

   

     
Blog odrobinkę zaniedbany, ale mamy zamiar to zmienić. Mamy? Cóż, Ogród Wyobraźni, jak każdy biologiczny twór podlega prawom ewolucji i rozwija się lub umiera. Najważniejszą zmianą jest to, że samotne Dęby już nie są samotne, a między nimi zaległo się kilka nowych stworzeń z gatunku Felinis. Kuchnia została potraktowana męską ręka, więc być może pojawia się jakieś kulinarne improwizacje tworzące z lodówkowego chaosu smaczne, zazwyczaj – choć nie zawsze – zdrowe dania.

Ogród rozwija się nie tylko na gruncie osobistym, ale również profesjonalnym. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma stałymi klientami, m.in. Kobiecanki oraz powiązanymi projektami nieocenionej Marzeny Michalec, ponadto ze Szkołą Języków Obcych Mała Lingua, KAHIMergus, Caxsoft, Servi, Szkołą Jazdy Jazdam, Dark-net oraz może nie stałą, ale owocną i dobrze rokującą na przyszłość kooperacje z FajneRPG. Współpraca ta pozawala nam na dynamiczny rozwój, naukę wykorzystywania nowych narzędzi oraz solidną dawkę stymulacji dla naszej kreatywności.

Przede wszystkim będzie o Ogrodzie jako Firmie i jako Idei. Oraz o nas, trochę o książkach, trochę o grach – zarówno tych komputerowych jak i takich co prądu nie wymagają – i modelarstwie, również tym 3D, Nieco o podróżach, Słowianach i Dalekim Wschodzie, dużo o kotach i rysowaniu, znajda się tez jakieś przepisy kulinarne. Może z czasem pojawi się tez coś z cyfrowego świata programistycznego. Wszytko to przyprawione szczyptą domowego Zen.

Adam & Wiktoria