Wiktoria Czarnecka

Wiktoria Czarnecka

graphic & web designer

+48 506 058 573
wiktoria@wyobraznia.net

 

 

Dzień dobry!
Nazywam się Wiktoria Czarnecka.Jestem projektantką grafiki i ilustratorką.

Moje doświadczenie to ponad 14 lat praktyki, a od 12 prowadzę własną działalność.

Realizacje obejmują niemal całokształt działań z zakresu identyfikacji wizualnej w Internecie i na potrzeby druku, jednak specjalizuję się głównie w tworzeniu projektów logo i pozostałych elementów tożsamości marek oraz składem katalogów i tworzeniem układów graficznych (UI), czyli layoutów stron.

Do niedawna łączyłam prowadzenie firmy z pracą na etat. Swoją przygodę z grafiką zaczęłam przy okazji organizacji koncertów i pomagałam w biurze reklamy ucząc się Corela, następnie pracowałam w drukarni i w agencjach reklamowych jako grafik komputerowy. Teraz mam własne wirtualne studio – pracuję przede wszystkim zdalnie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się umówić i spotkać na kawie w Bydgoszczy lub Toruniu, aby omówić wspólny projekt.

Masz pytania? Porozmawiajmy.

Pozdrawiam serdecznie,
Wiktoria Czarnecka

Layouty

Projektuję szablony stron internetowych oraz aplikacji.

Zajmuję się też składem książek, folderów i katalogów.

Ponieważ lubię, kiedy wszystko jest na swoim miejscu, chętnie podejmuję się zleceń związanych z projektowaniem polegającym na intuicyjnym rozplanowaniu produktów i pozostałych elementów, jakie mają się znaleźć w projekcie. Stworzę dla Ciebie zarówno czytelny szablon strony, a także przemyślany katalog w którym będzie można wszystko łatwo odnaleźć.

Projekty layoutów stron internetowych i aplikacji, katalogów i pozostałych publikacji.

Identyfikacja

Zajmuję się projektowaniem identyfikacji wizualnych firm.

Projektuję m.in. logo z podstawową i rozbudowaną księgą znaku, w której znajdą się nie tylko podstawowe zasady i pola wykorzystania logo, ale także pozostałe wytyczne do listowników, wizytówek i tego jakie są zasady wykorzystania wszystkich elementów w wizerunku Twojej marki.

Przykłady projektów logo i identyfikacji.

Ilustracje

Tworzę piktografiki i ikony, ilustracje oraz fotomontaże.

Zaprojektuję zarówno minimalistyczną i czytelną ikonę do wykorzystania na Twojej stronie internetowej, a także taką, którą można wydrukować w książce lub katalogu. Przygotowuję również ilustracje przedstawiające ludzi i zwierzęta – od portretów po grafiki do publikacji dla dzieci. Zajmuję się też obróbką zdjęć, więc mogę wyszparować, czyli wyciąć zdjęcie z tła, wyretuszować je i zrobić tematyczny fotomontaż.

Przykłady ilustracji oraz fotomontaży.