Wiktoria Czarnecka

graphic & web designer

+48 506 058 573
wiktoria@wyobraznia.net

O mnie

Nazywam się Wiktoria Czarnecka i jestem grafikiem komputerowym Ogrodu Wyobraźni. Projektowanie to pasja, którą stale rozwijam. Pozwala mi ulepszać wirtualny Ogród w którym staram się kreatywnie przewidzieć potrzeby swoich Klientów.

Coraz większa konkurencja powoduje, że tożsamość firmy potrafi się rozmyć niemal do zera wśród masy podobnych rozwiązań graficznych dlatego też do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Uważam, że identyfikacja powinna być spójna i wywoływać odpowiednie emocje, które przez właściwą strategię marketingową pozwolą osiągnąć zamierzone cele.

Doświadczenie

Pracę grafika komputerowego zaczęłam w 2004 r., natomiast firmę Ogród Wyobraźni zaczął rozkwitać od września 2009 r., kiedy okazało się, że pomysłów miałam więcej niż godzin w etacie pracując w drukarni TOM, a następne w Agencji Reklamowej MARDO. Kolejne moje stanowisko było  multizadaniowe: grafik kreatywny, grafik DTP i marketingowiec w bydgoskiej firmie RNG, a aktualnie jestem członkiem twórczego i zgranego zespołu do zadań specjalnych TURON z Torunia.

Realizacje obejmują niemal całokształt działań z zakresu identyfikacji wizualnej w Internecie i na potrzeby druku. W niektórych dziedzinach pomysły jeszcze kiełkują... Ogród cały czas rośnie w siłę.

 

Idea Ogrodu

Staram się pracować niekonwencjonalnie, nadążając jednocześnie za tym, co aktualnie wpada w oko, jednak nie przepadam za powielaniem schematów. Szukam nowych rozwiązań, a moja praca jest stricte koncepcyjna. Nie pracuję na akord, nie przygotuję logo „w 24h”. Jeśli projekt ma być dopracowany, potrzebuję czasu – do przemyślenia i do wykonania go z należytą dokładnością.

Po wstępnych wytycznych, pierwsze propozycje przesyłam w ciągu 2-3 dni, a w zależności od ustaleń dotyczących ostatecznego terminu, dopasowuję się do potrzeb Klienta. Wszelkie wątpliwości staram się rozwiać na podstronie warunki współpracy.

Realizacje

Grafika komputerowa ma zastosowanie do praktycznie nieskończonej ilości realizacji – plakaty, ulotki, bannery, rysunki postaci, szkice techniczne... jednak przede wszystkim praktycznie każdy właściciel chce by jego firma jednoznacznie kojarzyła się z profesjonalizmem wyrażonym kolorystyką, symboliką, które tworzą spójną i rozpoznawalną całość. Identyfikacja wizualna pozwala na stworzenie własnej indywidualności.

Projektowałam m.in. dla:

Mergus, JaZdam, KAHI · Lomi/Tantra/Sound, Kobiety w Biegu, Kobiecanki.pl, ModBiS.pl, domodi, Domu Wydawniczego Limbus, Molpharma, Wermax, Biznes Edukatora, Sieci Szkół Bułhaka, Sieci Szkół MAŁA LINGUA, Viva House Investment, tuGSM, Fotobudki PartyKing.pl, AMT, Kalinowego Snu, smartApart.pl, rook - blisko natury, Symposium Cracoviense, hubdesign.pl, hoom, girafi, przetworów Krokus, Twinpigs - Westernowego Parku Rozrywki, Złap Kuriera, Hotelu FADO, SELLON.pl, FajneRPG, ODO 24 Sp. z o.o, Nowoczesnej Firmy i wielu innych.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.