Wiktoria Czarnecka

graphic & web designer

+48 506 058 573
wiktoria@wyobraznia.net

O mnie

Witam, nazywam się Wiktoria Czarnecka i jestem grafikiem, który stara się przewidzieć potrzeby swoich Klientów. Jestem również operatorem urządzeń wskazujących, najczęściej myszki komputerowej lub rysika tabletu. Grafika komputerowa to pasja, którą stale rozwijam, a ona rozwija mnie. Pozwala ulepszać mój wirtualny Ogród Wyobraźni.

W swojej pracy staram się podchodzić indywidualnie do każdego zlecenia. Rozumiem, że właściciel firmy, która ma stabilną pozycję na rynku, chce ją wyróżnić na tle innych. Ponieważ coraz większa konkurencja powoduje, że tożsamość potrafi się rozmyć niemal do zera wśród masy podobnych rozwiązań graficznych trzeba być konsekwentnym. Dążę więc do kompleksowego podejścia do tożsamości firmy, dlatego uważam, że identyfikacja powinna być spójna i wywoływać odpowiednie emocje, które przez odpowiednią strategię marketingową pozwolą osiągnąć właściwe cele.

Doświadczenie

Ogród Wyobraźni założyłam w 2009 r. Pracuję również na etat jako grafik komputerowy i marketingowiec w bydgoskiej firmie Kando Plus Sp. z o. o. sp. k. - wiodącego producenta i dostawcy gadżetów odblaskowych.

Moja praca to przede wszystkim uczenie się otaczającego świata, ponieważ realizacje obejmują niemal całokształt działań z zakresu identyfikacji wizualnej w Internecie i na potrzeby druku. W niektórych dziedzinach pomysły jeszcze kiełkują... Ogród cały czas rośnie.

Poprzez współpracę z wieloma fantastycznymi ludźmi zdobyłam doświadczenia, które zaowocowały projektami dzięki którym Ogród rozkwita i prezentuje coraz większą gamę barw! Wraz ze zmianą nazwiska z Reich na Czarnecka, pojawiła się również nowa strona, zmieniłam rozsadę – tulipana zastąpił fiołek leśny. To dziki, nieposkromiony świat w którym tylko alergenna lipa nie zakwitnie o żadnej porze roku, za to fiołki szaleją coraz bardziej.

Idea Ogrodu

Staram się pracować niekonwencjonalnie, nadążając jednocześnie za tym, co aktualnie wpada w oko, ale nie przepadam za powielaniem schematów. Szukam nowych rozwiązań, a moja praca jest stricte koncepcyjna. Nie pracuję na akord, nie przygotuję logo „ w 24h”. Jeśli projekt ma być dopracowany, potrzebuję czasu - do przemyślenia i do wykonania go z należytą dokładnością. Po wstępnych ustaleniach, pierwsze propozycje przesyłam w ciągu kilku dni, a w zależności od ustaleń dotyczących ostatecznego terminu, dopasowuję się do potrzeb Klienta. Przed przystąpieniem do realizacji projektu, wystawiam FV na 40% wartości ostatecznego projektu, natomiast po akceptacji przesyłam FV na pozostałą kwotę. Wszelkie wątpliwości staram się rozwiać na podstronie warunki współpracy.

Jeżeli mają Państwo pytania, potrzebny jest pomysł, projekt i osoba, która potrafi to sprawnie wykonać, zapraszam do kontaktu.

Realizacje

Grafika komputerowa ma zastosowanie do praktycznie nieskończonej ilości realizacji – plakaty, ulotki, bannery, rysunki postaci, szkice techniczne... jednak przede wszystkim praktycznie każdy właściciel chce by jego firma jednoznacznie kojarzyła się z profesjonalizmem wyrażonym kolorystyką, symboliką, które tworzą spójną i rozpoznawalną całość. Identyfikacja wizualna pozwala na stworzenie własnej indywidualności.

Projektowałam m.in. dla:

Mergus, JaZdam, KAHI · Lomi/Tantra/Sound, Kobiety w Biegu, Kobiecanki.pl, ModBiS.pl, domodi, Domu Wydawniczego Limbus, Molpharma, Wermax, Biznes Edukatora, Sieci Szkół Bułhaka, Sieci Szkół MAŁA LINGUA, Viva House Investment, tuGSM, Fotobudki PartyKing.pl, AMT, Kalinowego Snu, smartApart.pl, rook - blisko natury, Symposium Cracoviense, hubdesign.pl, hoom, girafi, przetworów Krokus, Twinpigs - Westernowego Parku Rozrywki, Złap Kuriera, Hotelu FADO, SELLON.pl, FajneRPG, ODO 24 Sp. z o.o, Nowoczesnej Firmy i wielu innych.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.